Открыть меню

Якісна гальмівна рідина — безпека на дорозі

Гальмівна система є одним з найважливіших механзмів транспортного засобу. Її робота неможлива без гальмівної рідини. Вибираючи її, варто пам’ятати, що безпека під час руху автомобіля багато в чому залежить саме від неї.

Для того щоб гальмівна рідина на 100% виконувала свою функцію, вона повинна перш за все мати низьку гігроскопічність і високу температуру кипіння.

В епоху динамічного автомобільного розвитку сучасні гальмівні рідини набувають все більшого значення. Все завдяки новим технологіям, які застосовують при виробництві автомобілів. Йдеться про системи ABS, ESP і ASR (протиковзка система при запуску).

Гідравлічні агрегати цих систем безпеки можуть працювати тільки на сучасних гальмівних рідинах. Чому? У них велика кількість канальчиків, діаметр яких у багатьох випадках менше діаметра людської волосмнки. З цієї причини слід використовувати сучасні гальмівні рідини низького тиску, які легко проникнуть до кожного каналу.

Рекомендуємо:  [:ru]Мои впечатления от гладильной системы[:]

Стандартні гальмівні рідини, що з’явилися на ринку кілька років тому, дуже густі. Сучасні системи будуть працювати на них набагато повільніше,аі ми знаємо, що в критичних ситуаціях навіть частка секунди має значення. Тому, якщо у вас є автомобіль, оснащений новітніми системами безпеки, вам також необхідно використовувати правильні гальмівні рідини.

ATE — ставка на якість

На перше місце варто поставити компанію ATE, яка спеціалізується на виробництві сучасних гальмівних рідин. Вони забезпечують ідеальну роботу систем безпеки, особливо ESP і ABS. Їх використання безумовно підвищує безпеку водіння. Рідина марки ATE також характеризується дуже високою температурою кипіння, 280 градусів Цельсія.

Bosch — автомобільний гігант

Ви не можете пропустити німецьку марку Bosch, яка є світовим лідером в виробництві техніки. Компаннія пропонує гальмівні рідини найвищої якості, які навіть перевершують вимоги європейських норм. Вони характеризуються дуже низькою в’язкістю, що забезпечує ідеальну роботу системи EPS.

Рекомендуємо:  [:ru] Римские шторы от интернет-магазина Tanova[:]

Motul — французький бренд

Motul — ще один важливий виробник на ринку. Щорічно ця французька компанія реєструє зростаючі продажі гальмівних рідин. Що відрізняє їх? Дуже висока температура кипіння. З цієї причини рідини Motul часто використовуються в гоночних автомобілях, де при гальмуванні виникають дуже високі температури. Однак продукція цієї марки не найдешевша.

Маркування

Основне позначення гальмівної рідини — клас DOT. Почнемо з DOT-3, який в основному використовується в автомобілях 90-х років. В даний час найбільш популярним є DOT-4 з мінімальною температурою кипіння 230 градусів за Цельсієм. DOT-5 — це рідина, температура кипіння якої перевищує 260 градусів за Цельсієм. Однак його можна використовувати тільки для гальмівних систем, адаптованих до цього типу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика