Открыть меню

Як боротися з пігментними плямами. Порада косметолога центру E-Cosmetology

Пігментні плями є не тільки косметичним дефектом шкіри, який може виникнути у кожного, вони також можуть свідчити про появу певних захворювань. Найчастіше вони не несуть шкоди, ділиться інформацією косметолог медико-косметологічного центру E-Cosmetology в Києві на вулиці Чеської, 9В.

Як боротися з пігментними плямами

Причиною їх появи є нерівномірне скупчення високої кількості меланіну на незначній ділянці епідермісу або дерми. Особливо часто вони спостерігаються після зловживання сонячними ваннами. Ще однією частою причиною їх появи може бути гормональний дисбаланс. І тільки в рідкісних випадках пігментні плями є симптомом патологічного процесу. В першу чергу при виявленні плям необхідно зберігати спокій, а також не забудьте записатися на прийом до лікаря-дерматолога медико-косметологічного центру E-Cosmetology.

На вигляд пігментні плями коричневого, червонуватого кольору з рівними і гладкими краями. Як правило, їх розміри можуть бути різними. В більшості випадків одне пляма складається з декількох. Часто плями формуються в одному місці, за рахунок цього лікар з легкістю діагностує їх. Підвищена пігментація часто з’являється з віком.

Рекомендуємо:  Салон «Этерия» представил омолаживающую косметику Hikari в Одессе

Кожна людина, яка бажає раз і назавжди позбутися від пігментних плям, має можливість спробувати новітню розробку в сфері медичної косметології від ізраїльської лабораторії Hikari – мезококтейль для освітлення і корекції пігментних плям. Це не просто чергове засіб, який лише освітлює пігментні плями, і не більше того. Мезококтейль діє на клітинному рівні, сприяє зменшенню надмірного вироблення меланіну. До того ж продукт вирівнює тон шкіри, робить її світліше і перешкоджає подальшій появі таких неприємностей для шкіри, як пігментні плями (ВАЖЛИВО! Засіб підійде не тільки для усунення плям що з’явилися, але і для профілактики захворювання).

Однак, якщо Ви вирішили домогтися дійсно ідеального результату, то напевно Вам буде потрібна допомога фахівців. Протягом тривалого періоду часу послуги у сфері медичної косметології надає центр E-Cosmetology. У штаті медико-косметологічного центру працюють виключно висококваліфіковані працівники, відібрані у відповідності з їх знаннями та наявністю відповідної освіти. Більшу ефективність забезпечує використання новітніх апаратів у поєднанні з найсучаснішими методиками лікування захворювань шкіри. Саме тому можна сказати, що в разі наявності пігментних плям рекомендується пройти повний курс процедур від центру E-Cosmetology, який працює з косметикою Hikari — це ефективне і швидке досягнення видимих результатів під час проходження курсу.

Рекомендуємо:  [:ru]Акне. Причины появления и профилактика[:]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика