Открыть меню

Ворожіння на Андрія

У день Святого Андрія дівчата ворожать на своїх суджених. За старим добрим звичаєм, багато незаміжні красуні ще напередодні дня Андрія апостола, дотримують пост, звертаються з молитвами, щоб Андрій Первозванний обдарував їх гарним нареченим.

Ворожіння у ніч на Андрія: перед тим, як лягти в ліжко, покладіть під подушку хліб, який ви спекли самі і при цьому скажіть: «Суджений-суджений, прийди хліба мого скуштувати».

Ворожіння в Андріїв день 13 грудня

Потрібно налити в тарілку воду, покласти на неї кілька соломинок у вигляді містка, а потім поставити все це під ліжко. Якщо вночі присниться якийсь чоловік, який буде вас переводити через міст, то постарайтеся запам’ятати його зовнішність. Він – ваш майбутній чоловік.

Рекомендуємо:  [:ru]Заправка принтера[:]

Візьміть жменю конопляного насіння, насипте його у поділ сукні, опівночі вийдіть у двір. Будинок обійдіть три рази і висипайте з подолу насіння. Промовляйте: «Конопельки сію, святий Андрій. Боже, дай знати, весілля з ким грати». Після цього вам присниться наречений, який в майбутньому у вас буде.

Ворожіння на Андрія, 13 грудня

До того, як зійде сонце, візьміть жменю вівсяного або конопляного насіння, покладіть його в поділ, зав’яжіть і ходити цілий день. Коли настане вечір, посійте його на дворі, при цьому говорите: «Кому судилося бути моїм судженим, тієї за мною прийде вівсянки (конопельки) брати». Після цього вам присниться суджений.

Ворожіння на судженого на Андрія

Візьміть по наперстку борошно пшеничне і сіль, потім розколотіть їх у воді, бовтанку випийте перед сном. Як захочеться пити вночі, так воду суджений уві сні подасть (присниться).

Рекомендуємо:  [:ru]Что модно этой осенью у мужчин[:]

Гадання на Андрія. Поворожити на нареченого потрібно після заходу сонця. Дівчина повинна йти вздовж паркану, рахуючи кілки і примовляючи: «Багатий, бідний, вдівець, холостяк». На якому слові зупинитися, таким і буде наречений.

Ворожіння на судженого. Потрібно під ліжко своєї мами покласти сковорідку, але так, щоб не знала. Перед сном скажіть: «Суджений-ряджений, приходь до тещі млинці є». А вранці запитайте у матері, що їй наснилося. Якщо уві сні вона годувала хлопця млинцями, то просіть описати його зовнішність. Він і буде ваш майбутній наречений.

Обсуждение: 2 комментария
  1. […] гадати набагато раніше вже з 25 чисел січня, а ще раніше ворожіння на Андрія. Що ж міська суєта обмежує, але все таки є багато […]

  2. […] кількість способів передбачення долі і особливо ворожіння на Андрія та різдвяні ворожіння. Розглянемо самі не звичайні з […]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика