Открыть меню

Світло на дорозі, ксенононві фари для авто

Сьогодні все більше власників автомобілів віддають перевагу заміні звичайних фар на ксенонові. На даний момент тільки автомобілі більш високого класу в стандартній комплектації оснащені ксеноновими фарами (ближнє світло) або біксеноновимі (ближнє і дальнє світло).

Однак, ксенонові лампи h3 та з іншими цоколями, можуть придбати і власники середніх та компактних автомобілів, скориставшись послугами інтернет магазину Закс. Це відповідає правилам дорожнього руху. На жаль для нових моделей автомобілів такі фари коштують дорого. Власники старих авто знаходяться в кращому становищі, вони можуть вибрати набагато дешевші ксенонові комплекти, доступні на ринку. Ці комплекти можуть бути без омивача або системи самовирівнювання лампи,

Більшість ксенонових комплектів є китайськими. Однак це не повинно бентежити потенційних покупців, адже це пристрої хорошої якості. Варто здійснювати їх покупку і встановлення в спеціалізованій компанії. Фахівці порадять, який комплект краще вибрати для вашого автомобіля. В разі несправності ви зможете вимагати їх ремонту або заміни. Заміна традиційних галогенових ламп на ксенонові не складна і займає всього близько 1,5 годин.

Рекомендуємо:  [:ru]Профессия "Адвокат"[:]

Автомобілі, оснащені ксеноновими фарами, забезпечують набагато краще висвітлення дороги, ніж стандартні галогенові. Світло, що генерується ксеноновими фарами, сильніше, має більший діапазон, більш приємний для очей. Воно яскравого білого кольору. Це робить дорогу і дорожні знаки більш чіткими, а також добре видно узбіччя дороги.

Крім того, ксенон мають велику перевагу над галогеновими фарами. Вони не перегорають раптово. Процес випалу їх дуже довгий і це можна завчасно помітити — світло стає слабкішим і змінює колір.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика