Открыть меню

Різдвяні ворожіння

У всі часи люди намагалися заглядати в майбутнє та пізнати його таємниці, які тільки обряди не придумувалися, починаючи від розташування нешкідливих предметів, закінчуючи жертвопринесеннями. Звичайно, у селах і містечках досі використовують багато зі збережених до наших часів способів ворожіння, але в даний час в умовах життя мегаполісу не кожен спосіб підійде.

Різдвяні ворожіння

Різдвяні ворожіння починаються з 6 січня і тривають до Хрещення, але багато починають гадати набагато раніше вже з 25 чисел січня, а ще раніше ворожіння на Андрія. Що ж міська суєта обмежує, але все таки є багато способів ворожіння, які можна проводити і вдома.

Різдвяні ворожіння популярні

  • Ворожіння з кільцем
  • Ворожіння по книзі
  • Ворожіння «страшне» на судженого
  • Ворожіння з рушником
  • Ворожіння гуртом

Ворожіння з кільцем — необхідно налити води в стакан і покласти на дно кільце, потім на ніч виставити на вулицю (на балкон), а вранці занести в будинок і подивитися, якщо є ямочки то це до дочок, а якщо горбки, то це до хлопчиків. За кількістю горбків і ямочок визначається і кількість дітей.

Рекомендуємо:  [:ru]Изучение языка через Skype[:]

Ворожіння по книзі – це дуже популярне ворожіння, його знають багато, але я думаю, тим не менше, воно не менш ефективне, береться книга (будь-яка), подумки або вголос задається питання і загадується номер сторінки (кількість сторінок книги краще подивитися заздалегідь) і номер рядка, з вказівкою зверху рахувати рядки або знизу сторінки, потім ця сторінка і рядок знаходиться в книзі і читається виходячи з того що написано тлумачиться відповідь, тут головне включити фантазію і постаратися зрозуміти сенс.

Ворожіння «страшне» на судженого — страшне це ворожіння тому, що потрібно щоб ворожбит залишився один в кімнаті. Стіл накривається скатертиною, і ставиться столовий прилад. Ворожка дівчина повинна покликати судженого примовляючи: «Суджений ряджений приходь до мене повечеряти», потім вона сідає і чекає, прихід судженого, який зазвичай знаменується, стукітом кроків або шум якийсь, або вітер завиває, дівчина повинна побачити обриси і одяг судженого, він може заговорити з нею, але вона повинна сказати: «Як звати?». Тоді суджений ряджений говорить ім’я і в цей момент дівчина повинна сказати: «Цур мене, цур, мого місця!», і суджений зникне.

Рекомендуємо:  [:ru]Где организовать грандиозный кейтеринг: банкетные залы в Львове[:]

Ворожіння з рушником – на ніч на вулиці (на балконі) залишають рушник зі словами: «Суджений-Ряджений, прийди і утрися». Вранці дивляться якщо рушник сухий то самотність у цьому році ще буде, а якщо мокрий, то любов свою зустрінеш.

Ворожіння гуртом – якщо зібралося кілька дівчат, то можна поворожити всім разом. Беруться стільки цибулин, скільки дівчат, кожна свою цибулину позначає, після цибулини саджають в землю, чия цибулина раніше дасть росток, та дівчина найшвидше заміж вийде.

Не варто забувати, що всі гадання не варто сприймати серйозно і якщо раптом результат ворожіння вас засмутив, то найкраще просто це забути і налаштуватися тільки на хороше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика