Открыть меню

Незвичайні способи ворожіння і передбачення долі

Тема ворожінь і передбачень долі завжди розбурхувала розуми людства. Зазирнути за риску забороненого і не пізнаного, зробити правильний вибір і прийняти правильне рішення – те, що завжди турбувало людину. Існує величезна кількість способів передбачення долі і особливо ворожіння на Андрія та різдвяні ворожіння. Розглянемо самі не звичайні з них.

Незвичайні способи ворожіння і пророкування долі

Ворожіння на солі

Для цього знадобиться дрібна кухонна сіль, стіл з темною поверхнею і чітко сформульований список питань, відповідь на які має бути або «так» або «ні». Для даного ритуалу ворожбит повинен бути один в приміщенні. Сядьте за стіл. У ліву руку візьміть приблизно три столові ложки солі. Витягніть руку над столом, злегка зігнувши в лікті. Зосередьтеся. Закрийте очі. В слух поставте запитання. Зачекайте, поки сіль повністью випаде з руки. Відкрийте очі. Візерунки розсипаної солі на столі це і є відповідь на питання.

Рекомендуємо:  [:ru]Уникальное хобби для детей и взрослых[:]

Ворожіння по тіні людини

Даний вид ворожіння бере свій початок в стародавньому Єгипті. Здавна вважалося, що тінь людини – це її душа. Для проведення цього ритуалу необхідні свічка, блюдце, аркуш паперу, дріт. Якщо в місці проведення ворожіння немає світлої гладкій поверхні, то необхідне простирадло. Гадаючий перед ритуалом не повинен митися. Необхідно зняти з себе всі прикраси, шпильки, ремені, годинники. Склавши дріт певним чином необхідно накласти на нього аркуш паперу, обвести, відрізати зайве. Отриманий шматок паперу підпалити. Результат ворожіння визначався по тіні на стіні від згоряючого паперу.

Передбачення майбутнього по вину

Вино завжди вважалося напоєм богів і приносили його в дар вищим силам для їх задобрювання і виконання бажань. У даному вигляді ворожіння мав значення колір вина, його смак. Для ворожіння на вині знадобляться 2 келиха і сухе червоне вино. Наповніть один келих вином. Загадайте бажання і відпийте з нього. Вино, що залишилося необхідно з першої спроби перелити в порожній келих і подивитися, якщо пролилося кілька крапель, то бажання здійснитися. Якщо ж з пролитого вина утворилася калюжка, то бажання, на жаль, не здійснитися.

Рекомендуємо:  Сльозяться очі - що робити

Ворожіння по почутому

Вважається, що випадкова фраза або слово, почуті в натовпі, можуть визначити майбутнє або дати відповідь на важливе питання.

Ворожіння на лавровому листі

Досить екзотичний, але дієвий спосіб отримання відповіді на питання. Для цього знадобляться сушене лаврове листя, блюдце, свічка. Підпалюючи лавровий лист, подумки або вголос поставте запитання. Якщо лист горить шумно і з тріском, то це позитивна відповідь. Якщо ж тихо – людину чекають неприємності.

Ворожіння на воді

Найпростіший вид ворожіння. Необхідно прийти до водойми, вибрати камінь, подумки поставити запитання і кинути камінь у воду так, щоб він відразу потонув, і від нього розійшлися кола. За кількістю кіл і трактується відповідь.

З безлічі описаних способів ворожіння, людина може вибрати підходящий саме їй.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика