Открыть меню

Косметолог салону краси «Етерія»: Краса жінки не залежить від віку

Як правило, в салон краси «Етерія», Одеса, звертаються жінки, які після тридцяти п’яти років починають помічати ознаки старіння на обличчі. На що в першу чергу звертають увагу жінки в пошуках безжальних слідів часу? Звичайно ж, на обличчя і особливо зморшки в районі очей – так звані «пташині лапки». Але, на жаль, багато хто просто забувають, що інші частини тіла старіють нітрохи не менше, ніж обличчя і зрадницьки видають вік.

Треба також звернути увагу на той факт, що найчастіше ознаки старіння проступають з-за неправильного догляду за обличчям. Жінки впевнені, що застосовуючи в якості догляду поради знайомих і народні методи, можна надовго зберегти молодість шкіри, але… чи це так?

Косметолог салону краси «Етерія», впевнена, і ця впевненість підкріплена особистим досвідом роботи з клієнтами, що найбільшим ворогом, є так зване самолікування. Не розуміючи, чому з’являються перші зморшки, жінки використовують косметичні засоби, фактично без розбору, в результаті наноситься ще більшої шкоди, в тому числі, провокуються захворювання шкіри, які згодом можна вилікувати тільки шляхом проходження комплексу процедур.

Рекомендуємо:  Косметолог Cosmetology назвав 10 помилок при догляді за шкірою обличчя

Які ознаки видають ваш вік?

1. Лінія декольте і шия.

Велика кількість жінок не приділяють особливої уваги догляду за шиєю, а так само за верхньою частиною грудей, ніби забуваючи, що ці частини тіла схильні до негативного впливу несприятливої екологічної обстановки, сонця і вітру. Зрештою, при належному догляді обличчя може виглядати в рази краще, ніж шия і декольте. Ця різниця дуже помітна і моментально видає ваш справжній вік.

Через генетичну схильность, як правило, виникають складки на шиї і підборідді (подвійне підборіддя). Але є ще безліч причин їх виникнення, наприклад, внаслідок неправильного відкладення жиру і сонячного впливу.

2. Волосся.

Захоплення після хімічної завивки, забарвлення волосся, природне старіння і, звичайно, погана екологія – основні причини старіння волосся.

Варто виділити найголовнішу причину – це сухість волосся, яка проявляється у втраті блиску і наявності посічених кінчиків волосся. Природно, що чим старше волосся людини, тим більшу кількість вологи йому потрібно. Але однієї вологи недостатньо. Парадокс, але чим менше волосся контактує з водою, тим молодше і здоровіше. Вода підсушує волосся, особливо хлорована і жорстка. Для ефективного зволоження волосся використовуйте маски і професійні кондиціонери, які слід підбирати відповідно до типу вашого волосся.

Рекомендуємо:  Косметолог салону краси «Етерія»: Базовий догляд за проблемною шкірою обличчя

4.Руки.

Руки, як і інші, частини тіла, теж старіють. Тонка шкіра, роздуті вени, плями – все це говорить про старіння рук. Головна і природна причина – зменшення вироблення колагену організмом і негативний вплив сонця. З віком шкіра стає сухішою з-за низького рівня гормону естрогену.

Як усунути всі перераховані вище проблеми? Звичайно ж, пройти обстеження у косметолога. Визначити ступінь проблеми і знайти шляхи їх розв’язання. При дотриманні всіх рекомендацій косметолога Ви зможете без проблем повернутися на 5-10 років тому в молодість і ловити на собі захоплені і зацікавлені погляди чоловіків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика