Открыть меню

Косметолог Е-Косметолоджі: Профілактика дешевше, ніж лікування

Правда може бути різною і це факт, який підтверджений життям. Ми всі бачимо проблеми та недоліки інших, але в теж час принципово не помічаємо своїх. На жаль, самовпевненість і якась гордість, часто грають проти нас.

Хто з жінок не стикався з проблемами шкіри обличчя. Це і зморшки, і втрата природного блиску, і чорні точки, і ще цілий ряд негативних моментів. Як же з цим бореться більшість жінок? Правильно – маскують різними кремами. Ось у цей момент і починається відлік від малих до великих проблем, розповідає косметолог медико-косметологічного центру Е-Косметолоджі в Києві на Чеській, 9В.

«Так, можна замаскувати дрібні зморшки, так і чорні крапки можна приховати під шаром тонального крему, але – це все носить тимчасовий ефект і з часом всі способи стануть недієвими, — розповідає косметолог медико-косметологічного центру. – Без правильного лікування, неможливо досягти позитивного результату».

Втім, є спосіб уникнути проблем – регулярний профілактичний огляд, допоможе виявити наявність захворювань шкіри обличчя і попередити їх розвиток на ранній стадії.

Рекомендуємо:  Летнее предложение MUST HAVE от Е-Косметолоджи

Відвідуючи косметолога кілька разів на рік, можна не тільки отримувати корисні рекомендації по догляду за шкірою обличчя, але і заощадити на лікуванні, яке не відноситься до категорії дешевих.

Витративши всього лише дві-три години один раз на сезон, ми гарантуємо собі продовження краси та молодості шкіри на довгі роки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика