Открыть меню

Кохання проти долі

«Кохання проти долі» (2014) — це романтична мелодрама про кохання, ненависть і всепоглинаючу пристрасть. Сюжетна лінія серіалу розповідає нам про сім’ю Йорюкхан, яка вже довгі роки проживає в Антакьє.

кохання проти доліВони дуже багаті і досить впливові в регіоні. До такого стану вони прийшли, завдяки вирощуванню гранатів. Син сімейства Кахраман живе разом зі своєю дружиною Дефне, а його мама Киймет-ханим давним давно просить сина про онуків, але у пари все ніяк не виходить завести потомство. Справа в тому, що Дефне не може виносити дитину в силу обставин, що склалися…

Тоді свекруха вирішує підшукати сурогатну матір, яка виносить дитину за невістку. Нею стає дівчина по імені Еліф. Вона молода і бідна і зараз знаходиться в дуже важкому становищі. Її мати потрапляє у в’язницю, а вона з молодшою сестрою Назли знаходиться у важкому фінансовому становищі.

Рекомендуємо:  [:ru]Новолуние +[:]

7

Коли доля зводить головних героїв лицем до лиця, в їх життях трапляється багато бурхливих і непередбачуваних подій, випробувань і негараздів, які докорінно міняють основи їх буття. Їх любов не буде простою і банальною, вона змусить їх пережити неймовірні підйоми і неймовірні падіння.

Розмірене і нудне життя заможного й цілком успішного чоловіка, змінюється кардинально, коли він зрозуміє, що зустрів свою жінку, ту єдину і неповторну. Тепер йому є про кого дбати, адже почуття, яке народилося в нього, змушує його робити вчинки, що раніше йому були абсолютно не властиві.

Героям багато чому доведеться навчитися і багато що змінити в собі, щоб зберегти своє ніжне, як квітка і дуже тендітне почуття і зробити його міцним і незмінним.

Рекомендуємо:  Гюрбей Ілері

kaderimin-yazildigi-gun-gurbey-ileri-gul-onat

Актори серіала «Кохання проти долі»: Озджан Деніз, Хатіс Сенділь, Бегюм Кютюк, Гюрбей Ілері, Гюль Онат, Сердар Озер та інші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика