Открыть меню

Чому актриса Шюкран Овалі (Айше) пішла з серіалу «Уламки щастя»

Після 52 серії та відходу актриси Нургюль Ешілчай (Гульферен) до акторського складу серіалу «Уламки щастя» приєдналася нова актриса — це Шюкран Овалі, яка раніше зіграла з Ерканом Петеккая у фільмі «Новий світ».

чому помре айше

Шюкран Овалі з’являється в 54 серії серіалу «Уламки щастя» в ролі психіатра Айше.

Айше і Джихан знаходять любов, і здавалося, що в житті головного героя настане біла смуга, але… вже в 71 серії відбувається трагічний момент.

Бурхар розкриває Джихану страшну таємницю про те, чому і як померла його сестра. Як виявилося, батько все знав і при цьому не встав на захист дочки. Рахмі-бей і Джихан посварилися в кабінеті, і батько вирішив покінчити життя самогубством. Джихан намагається відібрати пістолет у батька і в цей момент у кабінет входить Айше. Випадковий постріл обриває життя молодої дівчини.

Рекомендуємо:  Сердар Озер

Актриса Шюкран Овалі

Але це сценарій серіалу, а що за кадром? Чому померла Айше?

Як виявилося причина відходу Шюкран Овалі аналогічна тій, за якою раніше пішла Нургюль Ешілчай — відмова Еркана Петеккая брати участь у сценах, де є поцілунки.

Шюкран Овалі / Şükran Ovalı народилася 1 квітня 1985 року. Свою початкову і середню освіту отримала в Ізмірі. Після закінчення школи, вирішила стати акторкою і переїхала в Стамбул. Вступила до Центру Мистецтв / Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Oyunculuk Eğitimi і стала випускницею в 2006 році отримавши професію актриси.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика