Открыть меню

Алкоголізм. Методи лікування

Алкоголізм є великою соціальною проблемою. Людина, залежна від міцних напоїв, нехтує сімейними і професійними обов’язками, а також міжособистісними відносинами. Суть алкоголізму заключається у втраті контролю над кількістю споживаного алкоголю і негативних наслідках, що з цього випливають. Приниження проблеми алкоголю може перетворитися в хворобу, яка загрожує здоров’ю або навіть життю залежного.

Згідно зі статистикою, припинення лікування алкоголізму скорочує тривалість життя в середньому на 10-15 років. Безумовно, найбільш ефективною формою допомоги алкоголікам є психотерапія. Духовна підтримка для близьких також необхідна. У крайніх випадках ви можете розглянути варіант кодування від алкозалежності і використовувати підтримуючу фармакотерапию. Як допомогти алкоголіку позбутися залежності? Як допомогти алкоголіку, який не хоче лікуватися? Відповіді на ці запитання ви отримаєте за посиланням, на сайті клініки «МедЛюкс».

Основні тези для людей, залежних від алкоголю, які стали на шлях виздоровлення:

  • Ми визнаємо, що ми безсилі проти алкоголю і втратили контроль над своїм життям.
  • Ми віримо, що можемо стати кращими.
  • Ми зробимо моральний крок — вибачимося перед людьми, які постраждали від нашої залежності.
  • Ми маємо право жити гідним життям.
  • У нас достатньо сил, щоб відмовитися від алкоголю.
  • Ми маємо право робити помилки.
  • Ми маємо право вибирати людей, з якими ми хочемо провести час.
  • Ми маємо право довіряти нашим почуттям і інтуїції.
  • Ми можемо проводити час без алкоголю (тютюну, наркотиків).
Рекомендуємо:  [:ru]Сверхточная компьютерная томография в Харькове[:]

Фармакотерапія при алкоголізмі

Півстоліття тому ніхто не очікував, що на фармацевтичному ринку з’являться лікарські препарати, які будуть ефективні в боротьбі з алкоголізмом. На сьогоднішній день спостерігається розширення досліджень з біологічної схильності до зловживання висококалорійними напоями. Завдяки цим дослідженням вдалося вивчити механізм залежності і розробити лікарські препарати, які після численних клінічних випробувань з’являються в арсеналі лікарів. Одним з найпопулярніших ліків від алкоголізму є кампрал, який відносно безпечний, тому що дуже рідко викликає побічні ефекти. Крім того, в фармакотерапії для лікування алкогольної хвороби використовуються антидепресанти, які покращують настрій, так що залежний більше не повинен тягнутися до алкоголю.

До медикаментозного лікування відносяться і так звані підшивки — хворому підшивають в підшкірно-жирову тканину спеціальну капсулу із діючою речовиною, яка гостро реагує на вміст алкоголю в організмі. Найбільш єфективними на сьогоднішній день препаратами, які застосовуються для підшивки є  Тетлонг, Вівітрол, Торпедо та Еспераль.

Рекомендуємо:  [:ru]Шоковая диета, или как правильно похудеть после праздников[:]

Антиалкогольна вставка

Підшивка являється одним з найбільш спірних методів боротьби з алкоголізмом, оскільки сама по собі не є лікувальним засобом. Успіх терапії залежить, перш за все, від волі залежної людини. Важливо відзначити, що ефект дії полягає не в тому, щоб зменшити бажання вжити алкоголь, а в тому, щоб вплинути на його метаболізм. Препарат блокує фермент, який відповідає за всмоктування алкоголю в кров. Це призводить до накопичення ацетальдегіду в організмі, що призводить до численних побічних ефектів, які з’являються вже через 15 хвилин після вживання спиртного. Симптомами цього можуть бути: нудота і блювання, металевий присмак, підвищене потовиділення, прискорене серцебиття і підвищений страх смерті. Суперечка щодо використання підшивки, в першу чергу пов’язана з тим, що вживання алкоголю з дією цього препарату може закінчитися: зупинкою серця, серцевим нападом, інсультом, або стенокардією. Рекомендоване рішення полягає в тому, щоб об’єднати антиалкогольну вставку з терапією лікування залежності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Женский журнал · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено
Карта HTML | Карта XML | Контакти
Яндекс.Метрика